Bakida.net nedir?

Niye mehz qorxu? Saytımız ilk defe 2007-ci ilde konstruktorla (Qorxu.wen.ru) fealiyyet gösterirdi. Bu sebeble saytımıza proqram hazırlamaq, script yazmaq mümkün olmurdu. İlk başda film ve oyun heveskarları üçün bir sehife açmaq idi meqsedimiz. Biz film ve ya oyunlar haqda melumat yerleşdirirdik istifadeçiler de öz növbesinde öz fikirlerini yazırdılar.
Lakin 2009 cu ilin yanvar ayında saytın üslubunu deyişmeye qerar verdik, artıq ilk pullu domenimiz hazır idi.
Bakida.net - artıq diger çatlardan ve saytlardan seçilmeli idi. Nehayet bir neçe seçim arasından bu neticeye geldik ki insanları bir araya toplayan, medeni, seliqeli, benzeri olmayan bir eylence saytı quraq. 2011-ci ilin martında Bakida.net Facebookda, Twitterde, Vkontaktede tanınmağa başladı. Saytı ziyaret edenler artırdı çünki her şey pulsuz ve hiylesiz idi. Nehayetki nadürüst bezi şexsler sayta qarşı texribat xarakterli işler görmeye başladılar. İstifadeçilerimizi başqa saytlara dağıtmağa çalışdılar. Artıq il 2017, heçkim bu sayta müdaxile ede bilmez ve istifadeçileri bezdire bilmez. Bütün qoruma metodları fealiyyetdedir.

Meqsedimiz nedir?

Meqsed insanları medeni ünsiyyete, exlaqsız saytlardan uzaqlaşdırmaq, sayt üzvlerine çalışdığımız qeder doğru ve real faktlara dayanan melumatlar vermek ve yumor hissini güclendirmek.

Bizi ferqli eden nelerdir?

1. Sayt üzvleri arasında heçbir ayrı seçkilik yoxdur. Hansıki bezi saytlarda pul ve ya kontur qarşılığında bal, xal yükleyib öne keçirler. Lakin bizim saytda heç vaxt bu yolla qazanc elde edilmeyecekdir. Çünki bizim saytda kasıb ve ya varlı insan yox bizim saytda insanlar ağılına ve savadına göre seçilecek...
2. Saytda heç bir aldadıcı ve ya hiyleli reklamlar yoxdur ve bu hemişe de bele olacaq.
3. Sayta gelen üzvlerden öz şekillerini ve ya adam şekli qoymaqlarını xahiş edirik. Bu ondan ötrüdürki saytda tanınmayan insanlar üzvlerimizi bezdirmesin ve ya onlara şiddet göstermesinler.
4. Mobil ve ya veb brazuerinize zerer vere bilecek heç bir kontent yoxdur. Saytda rahat-rahat geze bilersiniz. Çünki saytımıza Avira Antivir Alman antivirus şirketi terefinden tesdiqlenmiş ve Google Pagespeed insights terefinden düzgün ve süretli işlediyine göre yüksek xal verilmişdir.
5. Erotik ve ya açıq aşkar exlaqsız şekillerin paylaşılması qadağandır ve ya saytın diger yerlerinde bu kimi hallara rast gelinmir.
6. Mesaj yazarken ve ya mesaj qebul ederken, hemçinin diger xüsusi bölmeler daxil sehifeni yenilemeye ehtiyac yoxdur. Sehife avtomatik halda yenilenir.
7. Saytın istifadeçiler üçün yaradılmış eylenceli bölmeleri hansıki hediyye göndermek, rengli ad, xal vermek tamamı ile limitsiz ve pulsuzdur.
9. Diger saytlardan ferqli olaraq heç bir rehber şexs sizin şexsi mesaj qutunuzu görmür ve müdaxile etmir. Rahat söhbetinizi ede bilmeyiniz üçün her cür şerait yaradılmışdır.